“Ten, kdo otevře dveře školy,
zavře vězení.” - Victor Hugo

Veletrh přinesl knihy

Vedoucí studijního oddělení a sekretariátu školy Lukáš Littman se spolu s ředitelem školy Janem Beerem zúčastnili tradičního veletrhu Svět knihy 2016.

Díky oslovení vydavatelů, kteří na veletrhu měli své expozice, se tak podařilo získat do fondů knihovny více jak 100 ks knižních titulů!

Poděkování patří zejména vydavatelství Cykloknihy, České televizi, výrobci stolní her ALBI, leadru na trhu fantasy knih FantomPrint, učebnicím zn. Leda, nakladatelství Naše vojsko, tradičně pak i křesťansky orientovanému Paulínky, brněnskému nakladatelství Host, vydavatelskému domu Atlantis, nakladatelství Angličtina – hry, nakladatelství Dokořán, nakladatelské stálici Pavel Dobrovský - Beta a nakladatelství Vyšehrad.

Střední škola VIZE tak volně podpořila i své zapojení do podpory čtenářské gramotnosti, v rámci které se úspěšně zapojila do grantových projektů MŠMT ČR, hrazených ze strukturálních fondů EU.

Všichni, kteří školu obdarovali, obdrželi propagační předmět, vyzdobený prací žáků školy, designové květináče a ručně malované svíčky.

Jab